Отзывы

Rated 5 out of 5
23.06.2021

Клиника удобная на всех этапах, начиная с записи к врачу и заканчивая консультациями во время самого лечения. Кто долго лечится, те меня поймут. Результатами довольна

Ann
Rated 5 out of 5
19.06.2021

Потрапив до Карлюка Олександра Тимофійовича з певним запитом, але, крім основного, пропрацювали буквально за кілька разів і інші хвилюючі теми. Багато речей стали зрозумілі й очевидні, в буквальному сенсі, відкрилися очі. Дякую розумному і доброму фахівцеві!

Володимир
Rated 5 out of 5
15.06.2021

Консультация с психиатрoм Натальей Анатольевной прoшла в очень комфортной обстановке. Лишнего ничего не навязывали. Подобранным препаратом осталась довольна. Реальный эффект начала наблюдать после недельного приема. Спустя время чувствую себя намного лучше.

Valerie
Rated 5 out of 5
11.06.2021

Велике дякую усьому персоналу клініки VitaSana, а в особливості психотерапевту Карлюку Олександру. У мене була затяжна депресія і залежність від токсичних стосунків (мій коханий був абьюзер-психопат). Завдяки спеціально підібраній психологічній терапії та професіональним лікарям я змогла побороти цю страшну депресію і кинути свого хлопця. Мої відчуття абсолютно змінилися, тепер я – нова людина.

Оксана
Rated 5 out of 5
10.06.2021

Клиника в центре, за день до приема с вами созванивается администратор подтвердить прием и хорошо объясняет, как дойти до клиники. Внутри тепло, светло, есть ощущение, что посетителям рады и настраивают на доверительную атмосферу. Впечатления положительные.

Александр
Rated 5 out of 5
07.06.2021

Довго страждав від панічних атак і не знав що робити. Іноді так важко змусити себе звернутися до лікаря, бо маєш надію, що все мине. Та одного дня я все таки вирішив піти до VitaSana і пожалкував, що не прийшов сюди раніше. Це просто нереальне місце з привітнім персоналом. Мені пообіцяли, що допоможуть справитися з моїми панічними атаками і допомогли. Щодо цін – дуже помірні як для закладу такого рівня.

Володимир
Rated 5 out of 5
26.05.2021

Очень уютная атмосфера. Общение было приятное с момента первого визита. Сложилось впечатление, что мне правда хотят помочь и всеми силами этому способствуют. Спасибо

Юрій
Rated 5 out of 5
26.05.2021

Дуже приємний адміністратор, затишна атмосфера. Обслуговування на вищому рівні. Мені дуже сподобалось Сучасна клініка, в центрі міста . Є маніпуляційних кабінет і дві кімнати для відпочинку та процедур. Мені сподобалось, що за відвідування можна провести сеанс та , за необхідності, отримати медичну допомогу

Тетяна
Rated 5 out of 5
19.05.2021

Доктор компетентна и внимательна,очень хорошо все объяснила и назначила курс лечения! Однозначно рекомендую к ней обращаться!

Александра
Rated 5 out of 5
19.05.2021

Очень довольна консультацией. У Ирины Николаевны прекрасное отношение к пациенту. Доступно и развёрнуто объяснила план лечения. Буду продолжать пользоваться услугами специалиста!

Вика