Денний стаціонар

У денному стаціонарі медичного центру «VitaSana» можна пройти лікувально-оздоровчі процедури.

Перебування у денному стаціонарі клініки є більш ефективним проти звичайного лікування в домашніх умовах. Тут пацієнт знаходиться під наглядом, а схема терапії розробляється індивідуально. Лікар стежить за всіма змінами, що відбуваються з Вами, а при необхідності може бути проведена корекція лікування.

Введення лікарських засобів в денному стаціонарі здійснюється внутрішньовенно і внутрішньом’язово. Такий спосіб гарантує найкращу засвоюваність препаратів, виключає їх негативний вплив на шлунково-кишковий тракт.

У ході лікування, призначеного пацієнтові в денному стаціонарі, присутні медикаментозні засоби, які надають позитивний вплив на організм в цілому. В ході лікування:

– поліпшується обмін речовин;
– підвищується стресостійкість організму під час підвищених навантажень, а також прискорюється процес відновлення після них;
– організм очищується від шкідливих речовин і токсинів;
– поліпшується кровообіг і харчування в тканинах і органах;
– активізується робота імунітету.

Таким чином, до терапії пацієнтів в денному стаціонарі «VitaSana» підходять комплексно. Такий метод прискорює поліпшення стану пацієнта, гарантує його швидке одужання. У денному стаціонарі «VitaSana» можна проводити від 1 до 3ьох годин щодня у вільний час. Тут Ви будете знаходиться в комфортних умовах, наближених до домашніх, з якісним комплексним лікуванням і наглядом важливого, тактовного і уважного медперсоналу.

Вартість процедур на денному стаціонарі
Інфузійна терапія Ціна
Внутрішньовенна ін’єкція 500
Внутрішньовенне капельне введення препаратів 1200
Внутрішньм’язова ін’єкція 200