Про нас

Центр психологічної допомоги VitaSana спеціалізується на діагностиці та лікуванні широкого спектра психологічних проблем. Фахівці центру володіють величезним практичним досвідом, постійно проходять курси підвищення кваліфікації і знаються на сучасних методах лікування і діагностики.

Основні напрямки роботи центру:

– індивідуальне консультування (кваліфікована допомога у вирішенні особистісних проблем, лікування різних психічних розладів);

– дитяча і підліткова психологія (подолання страхів, тривожності, порушень сну, замкнутості, агресивної поведінки та інших негативних станів);

– сімейна психологія і робота з парами (допомога в подоланні сімейних криз, проблем з дітьми або старшим поколінням).

Фахівці VitaSana працюють з жінками, чоловіками, дітьми, підлітками, людьми старшого покоління. Серед найбільш поширених розладів виділяють наступні: різні комплекси, фобії, депресію, безсоння, втому, апатію і т.д.

Ми повернемо вам радість до життя і впевненість у власних силах! Достатньо лише подзвонити нам! Якщо у Вас немає змоги приїхати до нашого центру, тоді ми будемо раді провести онлайн-консультацію, після якої Ви одразу ж відчуєте легкість буття!