Сімейні проблеми і проблеми пар

Допомога у вирішенні питань сімейних відносин, конфліктних ситуацій, сварок, затяжних образ.

Сімейний психолог

Сімейний психолог в Києві вже не сприймається як незвичне і шокуючі явище. За останні кілька десятків років до мешканців нашої країни прийшло розуміння, що крім дружнього застілля існують інші способи психологічної допомоги.

Уявіть собі скільки негативних емоцій ми приносимо додому з роботи або навчання? Кожен день ми піддаємо себе стресу, який неминуче відбивається на близьких. Адже щастя так крихко і залежить, перш за все, від міцності нервів подружжя – чим краще в родині вміють говорити, а найголовніше слухати, тим менше шансів на розставання і розлучення.

Коли потрібна консультація?

Консультація психолога в Києві потрібна як тим, хто давно в шлюбі, так і парам, які тільки починають спільне життя. Сімейні конфлікти – це величезний спектр проблем, неодмінно виникають, коли люди співіснують поруч під одним дахом.

Це можуть бути різноманітні міжособистісні конфлікти, сварки, образи, проблеми сексуального характеру, питання дітей і батьків, взаємовідносин зі старшим поколінням і т.д. У деяких ситуаціях можна розібратися і без допомоги ззовні, проте в багатьох випадках, коли відносини зайшли в глухий кут, погляд з боку просто необхідний.

Консультація фахівця потрібна не тільки, якщо виникли кризові відносини між партнерами, а й тим, хто лише планує спільне життя. В такому випадку фахівець виступає в ролі консультанта, які допомагає в питаннях сумісності партнерів.

сімейна психологія
Як розпізнати депресію? Панічну атаку? Чого боїться Ваша дитина?

Дізнайтесь це та багато іншого, пройшовши короткі онлайн-тести.

психологія для пар
Як відбувається робота?

Сучасна психологія – це наука з великим числом напрямів і течій. Одні лікарі працюю за методикою школи Пало Алто, інші – прихильниками психоаналітичної терапії, треті – системної терапії і т.д. У будь-якому випадку повноцінна терапія – це не один візит, а ціла серія відвідувань в ході яких порушуватимуться такі питання:

  1. Що ми хочемо?
  2. Що відбувається?
  3. Чого я хочу?
  4. Що ми робимо далі?

Кваліфікована допомога – це кращий спосіб налагодити нормальну атмосферу і зберегти шлюб. Навіть в самих складних ситуаціях, коли конфлікт зайшов занадто далеко, можна знайти вихід. Головне – це взаємне бажання подружжя зробити спільне життя краще і знайти рішення складного завдання.

Окремим напрямком роботи психолога з сімейних стосунків є консультування з питань спілкування з дітьми. І ці послуги є актуальними не тільки коли дитина стає підлітком, але і в інших віках. Багато з нас успадковують модель виховання і поведінки від батьків, а ті, як би ми їх не любили, скоріше, відчували, що знали як потрібно будувати взаємини з дитиною. Сучасна ж наука дає вичерпні відповіді на багато питань в цій галузі.

Наши преимущества

Центр практичної психології і психіатрії VitaSana співпрацює з провідними психологами в Києві і країні. У нашому штаті працюють фахівці з багаторічним досвідом. До ваших послуг:

  • сучасні методи діагностики і лікування;
  • затишні кабінети для прийомів;
  • уважний персонал;
  • гнучка цінова політика.

 

Уже через кілька сеансів ви обов’язково відчуєте якісні зміни у відносинах. Не слід відкладати візит, адже якщо напружена обстановка склалася, то вийти з неї без сторонньої допомоги буває просто неможливо. Записуйтеся на консультацію прямо зараз і вже скоро вам стане легше!

сімейний психолог Київ