Корпоративний психолог

Чому компаніям потрібен корпоративний психолог?

Надання послуг для бізнесу

Продуктивність бізнесу багато у чому залежить від емоційного стану працівників. Цей факт підтверджується великими експертами в усьому світі – тема психологічної стабільності у колективі піднімається під час масштабних конференцій у різних сферах.

Чи зможе співробітник працювати з необхідною ефективністю, перебуваючи у стані стресу, тривоги, переживань щодо втрати близької людини? Як цей стан позначиться на його творчості? Чи зможе він вносити нові пропозиції, проявляти ініціативу, бути активним та залученим до розвитку компанії? Показники якості життя, психологічного ресурсу незмінно позначаються на працездатності людини. І тут все просто: чим краще вона себе почуває – тим більше у неї сил на те, щоб бути включеною у роботу.

Ознаки того, що вам слід звернутися за консультацією:

  • емоційне вигорання співробітників
  • розсіяність, поява численних помилок серед досвідчених фахівців
  • прогресуючий відтік кадрів
  • конфлікти у колективі компанії
  • необхідність у покращенні комунікації всередині колективу
  • робота з мотивацією співробітників
Які питання може вирішити корпоративний психолог/психотерапевт?

Спектр завдань, що розбираються корпоративною психологією вміщує всілякі питання, як особистого, так і колективного характеру. Для цього ми використовуємо різні методики, серед яких:

  • Індивідуальні консультації

1 година

 

Під час індивідуальної сесії співробітнику надається допомога у вирішенні особистих переживань. У процесі комунікації з психологом співробітник отримує можливість “розплутати” проблеми, що накопичилися. Консультація дозволяє усвідомити внутрішні бар’єри та страхи, розібратися у хвилюючих питаннях, зняти напругу, знайти способи покращити взаємодію з колективом чи клієнтами, зміцнити свою психологічну стійкість, навчитися відновлюватися зі стресових ситуацій тощо. Все це у сумі призводить життя людини до балансу, що позитивно позначається на якості життя та працездатності.

 

  • Групові консультації/сесії

Група до 15 осіб

1.5 – 2 години

 

Під час проведення групових консультацій терапевтичні цілі досягаються у вигляді взаємодії учасників сесії під керівництвом терапевта. Цей спосіб допомагає у випадках, коли необхідно вирішити конфлікти у колективі, розібратися із загальною напругою, опрацювати мотивацію, згуртованість і взаємодію всередині команди.

У процесі цієї практики, розбираються реальні приклади, на основі чого психолог надає інструменти, використовуючи які колектив зможе легше долати труднощі та стресові ситуації. Так розвивається емпатія: учасники сесії бачать один одного в контексті подібних подій, що сприяє налагодженню здорової взаємодії. Як результат, групова консультація покращує комунікацію в колективі та позитивно впливає на співробітників окремо, розкриваючи їх потенціал та спонукаючи до прояву ініціативи.

Як розпізнати депресію? Панічну атаку? Чого боїться Ваша дитина?

Дізнайтесь це та багато іншого, пройшовши короткі онлайн-тести.

  • Групові тренінги

Група до 15 осіб

3 години

 

Психологічні тренінги можуть бути спрямовані на опрацювання різних проблем і завдань. Вони сприяють відкритості, розкриттю потенціалу, розвитку впевненості та ініціативності. Основною перевагою тренінгів є те, що співробітники можуть у режимі реального часу відпрацювати всілякі психологічні техніки, пов’язані зі зняттям стресу, профілактикою вигорання, вирішення конфліктних ситуацій, форм ненасильницького спілкування тощо.

 

Такі групові заходи допомагають об’єднуватись, налагоджують та зміцнюють зв’язки, що згодом позитивно позначається на комунікації у процесі роботи над спільними проектами.

  • Лекції

Кількість учасників необмежена

1.5 години

 

Під час психологічних лекцій спеціаліст надає учасникам можливість ознайомитися з базовими правилами турботи про власний психологічний стан. Цей формат не передбачає від присутніх озвучування своїх переймань, але дає їжу для роздумів та різні техніки самодопомоги у стресових ситуаціях, а також варіанти вирішення міжусобних конфліктів.

Центр практичної психології і психіатрії VitaSana спеціалізується на лікування психічних розладів у дорослих і дітей. У нашому штаті складаються досвідчені фахівці, здатні надати кваліфіковану допомогу. Не бійтеся звертатися за допомогою, адже самотність не найкращий союзник в боротьбі зі страхами!