Наші спеціалісти

Василькова Ірина Миколаївна
Психіатр, психотерапевт
Досвід роботи: 24 роки

Доктор спеціалізується на лікуванні розладів настрою, депресії, тривожних і панічних розладів, обсесивно-компульсивних розладів, деменції, шизофренії і ін.

детальніше
Осадча Галина Олександрівна
Психіатр, Психотерапевт
Досвід роботи: 24 роки

До компетенції лікаря входить лікування тривожно-фобічних розладів, панічних атак, соматоформних розладів, обсесивно-компульсивних розладів, інших невротичних та пов’язаних зі стресом розладів, порушення сну, депресії різної етіології, в т.ч. рекурентний депресивний розлад, біполярний афективний та інші розлади настрою, психічні розлади внаслідок перенесених ЧМТ, ураження головного мозку судинного генезу, інфекційних захворювань тощо, шизофренія та інші психотичні розлади, залежності

детальніше
Ткачук Валентина Анатоліївна
Психіатр, Психотерапевт
Досвід роботи: 22 роки

Валентина Анатоліївна займається діагностикою та терапією всього спектру психічних і психологічних розладів. Проводить психофармакотерапію депресії, тривожних розладів, психоемоційних розладів різного походження і т.д.

детальніше
Карлюк Олександр Тимофійович
Психіатр, психотерапевт
Досвід роботи: 20 років

Доктор спеціалізується на психіатрії та психотерапії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування.

детальніше
Дем'яненко Олена Ігорівна
Психолог
Досвід роботи: 32 роки

Доктор спеціалізується на практичній психології, психотерапії. Проводить діагностику психологічних і поведінкових розладів широкого спектру. Проводить гештальт-терапію, екзистенціальну психотерапію, релаксаційні методи. Лікує депресії, безсоння, нав’язливі думки і дії, стреси.

детальніше
Шершкіна Аріна Олександрівна
Дитячий психіатр
Досвід роботи: 5 років

Доктор спеціалізується на дитячій психіатрії. Проводить консультативний прийом, профілактику, діагностичні дослідження.

детальніше