Лікування депресії

Лікування депресії сучасними медикаментами і психотерапією.
Лікування клінічної, глибокої, підліткової та інших видів депресії.

Клінічна депресія:
визначення, симптоми, лікування

Клінічна депресія – це розмовне вираз, а не медичний термін. Його застосовують до важкого психічного стану, який вимагає медичної допомоги. Термін “депресія” активно увійшов в наше життя відносно недавно – лише на початку століття із західних фільмів і серіалом широка аудиторія нашої країни дізналася про такому дивному захворюванні.

Що в ньому дивного? По-перше, людині без спеціальної медичної освіти абсолютно не ясно чим відрізняється, наприклад, хандра від депресії. По-друге, в нашій культурі прийнято вважати цей вид розладів вигадкою, станом, яке не потребує лікування. Скільки разів вам доводилося чути щось типу «Депресія? Так робити йому нічого – попрацював би і часу на дурниці не залишилося б?».

А між тим, глибока депресія – це дуже важке і небезпечне пригнічений стан, який вимагає невідкладної кваліфікованої допомоги. Якщо людину залишити один на один зі своїми проблемами, то велика ймовірність виникнення невмотивованої агресії і суїцидальних поривів.

Симптоми депресії

Дані Всесвітньої організації охорони здоров’я кажуть про те, що вже 20 років тому кожен 10-й житель планети страждав від депресії в тій чи іншій формі, а в 2020 цей показник зріс в 3 рази!

Як дізнатися, що у вас депресія? Поставити такий діагноз може лише кваліфікований фахівець. Ключовими симптомами депресії є:

– перманентний стан пригніченого настрою;
– зниження емоційної і психічної активності;
– повна або часткова втрата можливості відчувати радість;
– негативна оцінка власної особистості і навколишнього світу;
– зниження фізичного тонусу;
– «інтелектуальна загальмованість».

В окремих випадках ознаками депресії можуть бути фізичні болі неясної природи, проблем з концентрацією і пам’яттю, втрата мотивації, зниження статевого потягу і т.д. Перелік симптомів виглядає серйозно, і залишати це захворювання без уваги фахівця небезпечно.

Як розпізнати депресію? Панічну атаку? Чого боїться Ваша дитина?

Дізнайтесь це та багато іншого, пройшовши короткі онлайн-тести.

Лікування клінічної депресії в Києві

Лікування депресії може призначити лише кваліфікований лікар. В першу чергу йому необхідно буде визначити природу захворювання і класифікувати вид депресії. Адже в залежності від її типу, ступеня (стадії) підбирається лікування. Лише після диференціальної діагностики лікар приймає рішення про використання психотерапії та / або медикаментів.

Лікувати депресії можна як медикаментозно, так і терапевтичними методами. Найчастіше призначаються різні антидепресанти, дія яких спрямована на відновленням балансу нейромедіаторів (норадреналіну, дофаміну, серотоніну та інших).

Психотерапія є дієвим методом, який довів свою високу ефективність у лікуванні прихованої, атипової, глибокої, підліткової депресії і інших її видів. Під час прийомів, групової терапії або груп підтримки людина вчиться розпізнавати свої думки, розвиває здатність фіксації і розуміння власних думок і так далі.

Лікування депресії в Києві

Центр практичної психології і психіатрії VitaSana пропонує лікування депресії в Києві за допомогою сучасних методів психотерапії та медикаментів. У штаті клініки працюють висококваліфіковані лікарі – провідні фахівці в галузі.

VitaSana тісно співпрацює з науковими центрами і кращими лікарями країни. До ваших послуг:

– комплексна діагностика;
– сучасні методики лікування;
– повна анонімність;
– кваліфікований персонал;
– комфортні умови стаціонару.

Ми повернемо радість до життя, впевненість в собі і прагнення творити і перемагати! Записуйтеся на прийом – допомога поруч!